אני בדרכי חזרה מפגישה שלישית ומסכמת של הייעוץ. מדובר על משפחה בתחילת דרכה שאפשר לומר שהחלה את חייה הכלכליים ״ברגל שמאל״. תוך פחות משנה הם ״הצליחו״ ל״חסל״ סכום של כ 70,000₪ ולהיכנס למינוס של כ15,000₪.

לזכותם יאמר שהם תפסו את עצמם בזמן והגיעו אלי לייעוץ. 

בפגישה הראשונה קיבלתי מהם את כלל החומר כדי לבנות עבורם תמונה מקיפה המתארת את מצבם הכלכלי, הביטוחי והפנסיוני. בנוסף עשינו רשימה של כל היעדים הכלכליים שהם כזוג שואפים להגשים. 

כהכנה לפגישה השניה יצרתי עבורם תמונה מקיפה וכוללת של מצבם. הכנסות מול הוצאות, תמונת מצב ביטוחית / ופנסיונית וכמה עליהם לחסוך על מנת להגשים את היעדים שהציבו לעצמם. 

הפגישה השניה הייתה לא קלה עבור הזוג הצעיר. אמנם היה להם ברור שמצבם לא ״מזהיר״, אך לפעמים מאוד קשה כאשר מציבים מולך מראה אשר מראה את כלל הפגמים בהתנהלותך.

סיימנו את פגישת הייעוץ השנייה בידיעה ברורה של כל הנוכחים שחייב לבוא שינוי דרמטי בהתנהלות. 

פגישתנו השלישית התעכבה במקצת עקב נסיעת עסקים של אב המשפחה ולאחר מכן עקב נסיעה שלי. הופתעתי לגלות שבמשך החודש שהיה בין הפגישות החלו בני הזוג ליישם את רוב ההמלצות שנכתבו בדו״ח שהכנתי עבורם.  

בני הזוג קיצצו באופן דרמטי בהוצאות השוטפות, הבינו שהם חייבים למכור רכב אחד, לעבור לדירה שהשכירות שלה זולה יותר ועוד...

בנוסף דאגו ללכת לסוכן ביטוח ולקנות ביטוח בריאות. 

סיכמנו את הפגישה השלישית עם תוכנית עבודה מסודרת ורשימת מטלות כאשר לכל אחד מבני הזוג ברור איזו מטלה באחריותו ומה תאריך היעד להשלמת המשימה. 

עכשיו נותר לפגוש אותם בפגישת הליווי לראות איך הם מתקדמים ביישום ״ תוכנית ההבראה״ שבנינו יחד. 

סיפורי הצלחה​